Skúsenosti s používaním Amarok

Skúsenosti s používaním kapsúl na potenciu: čestná recenzia na Roberta z Rigy

fotografia produktu, skúsenosti s používaním Amaroku

Som stále mladá, iba 35 rokov, ale kvôli nabitému programu som čelila sexuálnym problémom. Niekoľko neúspešných stykov - a bol som zlomený. Sebaúcta je na nule, nemôžem sa dívať dievčatám do očí a bol tam akýsi strach zo sexu. Neustále som premýšľal o možnom opakovaní neúspechu, a tak som sa na niekoľko mesiacov vzdal svojho osobného života. Rozhodol som sa však dať dokopy a začať hľadať riešenie. Voľba padla na kapsuly Amarok - zvíťazila som nad tým, že ide o bylinkový prípravok, ktorý obsahuje peruánsku macu.

Prehľad liekov

Objednal som si Amarok na oficiálnej webovej stránke. Zástupca spoločnosti mi rýchlo zavolal späť, odpovedal na všetky moje otázky a objednal. O dva dni neskôr som si to vyzdvihol na pošte. Táto platba sa mi páčila až po prijatí. Mrzí ma, že som si ho nestihol zobrať so zľavou, takže kurz ma stál viac ako uvedená cena.

Balenie je pevné, kapsuly sú stredne veľké, ale dajú sa ľahko prehltnúť - nezasekávajú sa v hrdle. Balenie obsahuje podrobný návod na použitie.

Ako som pil Amarok

Skúsenosti s Amarokom

Ako sa používa - podrobne uvedené na obale. Ponúka dve schémy - jednu a dve tabletky denne. Rozhodol som sa okamžite začať s maximálnou dávkou, aby som okamžite pochopil, či existuje účinok alebo nie. Spočiatku som to bral striktne pred jedlom, ale moje skúsenosti s používaním naznačujú, že môžete piť aj po jedle - na nič to nemá vplyv.

Celková skúsenosť s používaním Amaroku bola mesiac. Výsledok som si všimol hneď, ale rozhodol som sa kurz predĺžiť, aby som získal kumulatívny efekt.

Účinok lieku

Asi tretí deň pocítil som zlepšenie mužskej potencie. Stalo sa to veľmi náhle - stretol som dievča a cítil som veľké vzrušenie. To ma veľmi potešilo, pretože v posledných mesiacoch som na tento pocit zabudol.

V prvých dňoch pretrvával strach zo zlyhania zapaľovania, takže nedošlo k žiadnemu sexuálnemu kontaktu. Prvý sex sa stal týždeň po začiatku kurzu a všetko prebehlo výborne. Erekcia ma nesklamala - partner je šťastný. Chcem povedať viac - pocity sú oveľa jasnejšie ako predtým a môžem lepšie kontrolovať trvanie sexu.

Tiež som si všimol, že Amarok ovplyvňuje celkovú pohodu. Ak som skôr, kvôli stresu, často pociťoval problémy so spánkom, vyskytla sa úzkosť a úzkosť, teraz zaspávam ako dieťa. Celý deň cítim príval sily a živosti. Sex je vynikajúci kedykoľvek - aj po náročnom dni v práci.

Kurz Amarok bol dokončený pred mesiacom, účinok pretrváva. Erekcia je kamenná, pocity sú veľmi jasné a zdá sa, že sa zväčšil aj penis. Každý deň počujem od dievčaťa nadšené komplimenty. Po celú dobu prijatia sa neobjavili žiadne vedľajšie účinky. Jediné, čo ma mrzí, je, že som nezačal užívať Amarok skôr.