Výrobky na erekciu

Produkty na zvýšenie potencie a zlepšenie erekcie u mužov

Správna výživa umožní mužovi znížiť pravdepodobnosť erektilných problémov a posilniť imunitný systém. Muži by sa preto mali vzdať alkoholu, rýchleho občerstvenia, sýtených nápojov, energetických nápojov, údenín, údenín, údenín a potravín s vysokým obsahom tuku. Cukrárske výrobky, pečivo a pivo tiež poškodzujú telo. To všetko a mnohé ďalšie podobné škodlivé produkty je vhodné vylúčiť zo stravy. Teraz sa pozrime na zoznam produktov, ktoré pomáhajú zvyšovať potenciu a zabraňujú vzniku rôznych ochorení mužského reprodukčného systému.

Granátové jablko na zlepšenie erekcie

Jedným z produktov, ktoré zvyšujú erekciu u silnejšieho pohlavia, je granátové jablko. Výrazne zvyšuje produkciu oxidov dusíka a zároveň zabraňuje rozvoju oxidačných procesov a vzniku voľných radikálov. Tento užitočný produkt zvyšuje hladinu testosterónu u mužov, znižuje krvný tlak a zlepšuje cirkuláciu angiogénnych buniek v endoteli.

Výskum ukázal, že ľudia, ktorí pili šťavu z granátového jablka denne po dobu troch rokov, zaznamenali zníženie počtu plakov na ich cievach asi o tretinu. Je dôležité mať na pamäti, že výhody tohto produktu sa dosiahnu len pri konzumácii čerstvého. Dobrý účinok bude mať aj čerstvo vylisovaná šťava. Koncentráty a extrakty zakúpené v obchodoch neposkytujú žiadny benefit, pretože neobsahujú antioxidanty.

Účinok cesnaku

Všetci vieme, že tento produkt má špecifický štipľavý zápach, ktorý zostáva v ústach ešte dlho po konzumácii. Ale napriek tejto skutočnosti je produkt veľmi užitočný pre každého človeka, najmä pre mužov. Cesnak pomáha posilňovať imunitný systém, zlepšuje erekciu a urýchľuje produkciu testosterónu. Testosterón je zase dôležitý hormón, ktorý je zodpovedný za potenciu u mužov. Tento produkt obsahuje vitamíny B9, B6, B5, B3, B1, betakarotén, kyselinu askorbovú. Okrem toho obsahuje veľké množstvo draslíka, vápnika a fosforu. Je to užitočné pre telo, nie nadarmo nás rodičia od detstva učia jesť strúčik cesnaku s borščom, alebo ho používať ako korenie do šalátov a iných jedál. Odporúča sa zahrnúť do stravy iba organické produkty.

Výhody orechov na erekciu

Rôzne druhy orechov sú užitočné produkty pre zdravie mužov a žien. Keďže teraz uvažujeme o situácii s mužmi, povedzme si o výhodách pre nich. Orechy sú pre mužov nevyhnutné, pretože pomáhajú zlepšiť erekciu a funkciu pohlavných orgánov. Tieto potraviny by sa mali konzumovať surové, aby ste z nich získali čo najviac živín a vitamínov. Vlašské orechy a iné druhy orechov sa môžu pochváliť vysokým obsahom arginínu. Práve arginín sa môže v ľudskom tele premeniť na oxid dusnatý (inak známy ako oxid dusnatý).

Štúdie ukázali, že tí, ktorí jedia šesť až osem vlašských orechov denne, majú nižší krvný tlak. Stojí za zmienku, že takýto účinok je ťažké dosiahnuť aj pri liečbe modernými liekmi. Orechy tiež obsahujú steroidy, éterický olej, vitamíny PP, B1, B2, C, vlákninu a triesloviny. Veľmi často lekári radia mužom, aby používali liek vyrobený z medu a vlašských orechov. Táto zmes zložiek pomáha zvyšovať počet spermií a predlžuje ich životnosť.

Okrem toho takýto tandem produktov pomáha zlepšiť erekciu u mužov a u žien zvyšuje šance na otehotnenie. Na prípravu produktu môžete tieto zložky kombinovať v rovnakých množstvách, dôkladne premiešať a konzumovať 2 polievkové lyžice každý deň. l. Aby ste zvýšili potenciu, musíte konzumovať 2 polievkové lyžice produktu 5 hodín pred spaním. Po niekoľkých dňoch si všimnete výrazné zlepšenie. Potencia sa zvyšuje v dôsledku návalu krvi do oblasti slabín.

Účinok zinku na erekciu

Zinok obsiahnutý v orechoch pomáha zvyšovať hladinu testosterónu a zlepšuje erekciu. Zinok je tiež zodpovedný za tvorbu spermií a spermií. Podľa viacerých štúdií sa zistilo, že asi štvrtine mužov, ktorí sa museli potýkať s impotenciou, neskorou pubertou, bol diagnostikovaný nedostatok zinku. Preto správna výživa, pozostávajúca zo zdravých potravín, pomôže odstrániť problémy s erekciou a zvýšiť potenciu.

Výhody morských plodov

Morské plody sú potrebné na zlepšenie erekcie. Krevety, losos, chobotnice, rôzne druhy rýb nasýtia telo užitočnými kyselinami omega-3, omega-6, ktoré sú zodpovedné za tvorbu mužského pohlavného hormónu - testosterónu, okrem toho bielkovín, stopových prvkov a vitamínov.

Výhody špenátu

Veľmi často sa špenát nazýva steroidom prírodného pôvodu. Obsahuje veľké množstvo ekdysterónu, fytoekdysteroidu, ktorý zase zlepšuje erekciu zvýšením hladiny testosterónu. Ďalšou pozitívnou vlastnosťou špenátu je, že sa v ňom prítomné prírodné dusičnany premieňajú na oxidy dusíka, ktoré podporujú vazodilatáciu. K premene dochádza pomocou baktérií prítomných v žalúdku na povrchu jazyka. Z tohto dôvodu sa neodporúča preháňať to so všetkými druhmi ústnych vôd, pretože tie jednoducho zmyjú prospešné baktérie. Tento produkt obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálov, ktoré sú veľmi potrebné pre zlepšenie produkcie testosterónu a oxidu dusnatého.

Iné produkty na erekciu

Okrem vyššie uvedených produktov existuje mnoho ďalších užitočných pre mužskú potenciu. Tie obsahujú:

  • fermentované mliečne výrobky (kefír, kyslá smotana, tvaroh, jogurt, smotana);
  • prepelice, kuracie vajcia;
  • chudé mäso;
  • rôzne koreniny (koriandr, mäta, bazalka, zeler, petržlen, kôpor);
  • pšeničných klíčkov;
  • olivový olej;
  • prírodná tmavá čokoláda;
  • zelenina (repa, mrkva, šalát, cibuľa, kapusta);
  • ovocie (banány, datle, pomaranče, citróny, figy).

Stojí za zmienku, že vedci dokázali výhody prírodnej kávy na erekciu. Potom, čo muž vypije šálku tohto nápoja, zažije zvýšené uvoľňovanie adrenalínu, takže mozog rýchlo zareaguje na akékoľvek podnety a zvýši sa krvný obeh v oblasti slabín.

Musíte tiež pamätať na to, že pitie nadmerného množstva nápojov vedie k zvýšeniu krvného tlaku a mnohým ďalším neduhom, ktoré môžu negatívne ovplyvniť vaše zdravie. Vyššie uvedené produkty na erekciu obsahujú vitamíny E, A, B, C, ktoré sú veľmi dôležité pre normálne fungovanie pohlavných orgánov každého muža. Takéto produkty podporujú zvýšený prietok krvi do penisu a čistenie krvných ciev. Ak sa objavia podozrivé príznaky erektilnej dysfunkcie, musíte sa starať o svoje zdravie a okamžite sa poradiť s lekárom.