Zlepšenie potencie a libida: čo je potrebné urobiť na zlepšenie

Zlepšenie potencie a posilnenie vašich intímnych schopností je rozsiahla téma, ktorá je dôležitá pre každého muža. Správna životospráva, pravidelnosť pohlavného styku, používanie tradičnej medicíny – to všetko má vplyv na zlepšenie schopností, ale kým sa dostaví výsledok, trvá to.

Muž si zlepšil potenciu pred stykom so ženou

Sú situácie, kedy potrebujete čo najrýchlejšie zlepšiť mužskú potenciu a posilniť libido. Napríklad pred romantickým rande, kde naozaj chcete zapôsobiť na svojho spoločníka svojou vášňou, niekedy potrebujete zvýšiť svoju potenciu.

Duchovnosť

Nie je dôvod premýšľať o tom, ako posilniť potenciu, ak nie je sila, elán a existuje len zlá nálada a únava. Bez ohľadu na to, aké silné je mužské libido, len ťažko sa dá v tomto stave zlepšiť a posilniť počas stretnutia.

Potencia je riadená mozgom, takže ak mozog dá príkaz „ľahnúť si a odpočívať", je veľmi ťažké počítať s posilňovaním potencie. To znamená, že môžete zlepšiť svoje libido, ak trochu oklamete svoj mozog pomocou:

 • Krátky spánok alebo odpočinok s maximálnou relaxáciou.
 • Kontrastná sprcha.
 • Jednoduché nabíjanie.
 • Dajte si lahodnú ľahkú večeru so šálkou prírodnej kávy.

Naše telo má veľa energetických zásob a tieto jednoduché techniky úplne postačujú na posilnenie našej sily a posilňovanie pomôže zabezpečiť, aby potencia nezlyhala.

Dobrou metódou na zlepšenie sily je kofeín. Mnohí muži radšej pijú trochu alkoholu, ale pre aktivitu by bolo oveľa lepšie piť silnú prírodnú kávu, prírodné kakao, horúcu čokoládu alebo dobre uvarený čaj s plátkom citróna. Okrem toho je nepravdepodobné, že muž, ktorý pije alkohol, nebude v očiach svojej ženy vyzerať slušne.

Ak sa muž cíti unavený, musí si dať kontrastnú sprchu

Relaxácia

Stres výrazne ovplyvňuje mužskú potenciu, konkrétne posilňuje strach z nového partnera. Dokonca aj tá najsilnejšia túžba môže byť zastavená banálnou úzkosťou, podvedomým strachom z „nedosiahnutia úrovne", a to nemôže zlepšiť jeho libido. Najlepšie, čo môžete urobiť, je uvoľniť sa, zlepšiť rytmus dýchania a presvedčiť sa cez sebapresviedčanie, že všetko bude v poriadku. Nemali by ste užívať lieky na upokojenie – ak konečným cieľom rande nie je sladký sen po boku skľúčenej priateľky, ale zlepšenie vášho intímneho života.

Malým tajomstvom v tejto situácii je užívať vitamín C – obyčajnú kyselinu askorbovú. Má schopnosť odbúravať stres ovplyvňovaním hormónov nadobličiek a zlepšovať náladu. Preto po vypití 5-6 tabliet pred stretnutím môžete ísť na to pokojne, uvoľnene a sebavedomo. Aj keď recepcia funguje ako placebo, situácia rozhodne nebude horšia.

doplnky stravy

Nie každý chce používať syntetické drogy na zlepšenie potencie u mužov, a to je úplne správne. Ak si na ne telo vážne zvykne, potencia bude závisieť iba od vytúženej pilulky, ktorá ju môže zlepšiť, a to je veľmi pochybná perspektíva.

Čínsky výživový doplnok na zlepšenie potencie je doplnok stravy na rastlinnej báze, ktorý môže mať účinok zlepšujúci tón pred stretnutím.

Liečivo funguje vďaka svojmu zloženiu, ktoré môže posilniť silu v posteli:

 • Hornatá burina je afrodiziakum, ktorá zvyšuje testosterón.
 • Ženšen je koreň, ktorý zvyšuje úroveň túžby a dokáže zlepšiť činnosť celého tela.
 • Severný mach - zabezpečuje prietok krvi do panvových orgánov, vďaka čomu dochádza k erekcii.
 • Extrakt z krillu je zdrojom látok, ktoré zvyšujú testosterón.

Prípravok pre mužov obsahuje aj liečivé byliny a zinok, ktoré síce nezlepšia okamžite sexuálne schopnosti, ale celkovo ovplyvňujú aktivitu, vytrvalosť a môžu zlepšiť zdravie. Je pozoruhodné, že doplnok môžu používať ľudia oboch pohlaví, u žien pôsobí ako metóda na zlepšenie potešenia, u mužov - ako prostriedok na posilnenie erekcie.

Liek môžete užívať dvoma spôsobmi:

 • Jednorazovo, aby sa potencia zlepšila bezprostredne pred aktom za 20-30 minút.
 • Kurz, aby potencia nikdy nespôsobovala problémy. Výrobca radí užívať 1-2 kapsuly po dobu dvoch týždňov na posilnenie reprodukčného systému, potom si treba dať na podobné obdobie pauzu.

Doplnok stravy nemá žiadne kontraindikácie ani obmedzenia, ale nemožno ho miešať s alkoholom a neodporúča sa piť pri vysokom krvnom tlaku.

Iné lieky

Napriek tomu, že väčšina mužov odmieta užívať špeciálne vyvinuté lieky na zvýšenie erekcie, mnohí z nich bez toho, aby opustili lekáreň, našli to, čo potrebujú, aby zlepšili svoj sexuálny život a posilnili svoju silu na romantickom fronte. Napríklad existuje liek na báze materskej kašičky, ktorý sa predpisuje slabým a astenickým deťom so zlou chuťou do jedla a úzkostnými poruchami, aby sa posilnil imunitný systém. A muži, ktorí pochybujú o svojej sexuálnej sile, ju používajú ako prostriedok, ktorý môže posilniť erekciu.

Odpoveďou na tento jav je, že libido pozitívne ovplyvňuje včelia materská kašička, ktorá dokáže zlepšiť libido a urobiť pohlavný styk lepší a dlhší. Málokedy sa však stane, že sa muž bude chcieť hrať s materskou kašičkou, pretože je oveľa jednoduchšie zájsť do lekárne, kúpiť si liek na báze materskej kašičky, dať si ho pod jazyk, jednu tabletu trikrát denne a počkať na tón. vylepšiť.

Vodné procedúry

Pred pohlavným stykom môžete zlepšiť potenciu ľadom. Vynaliezaví muži používali túto metódu pred mnohými desiatkami rokov, ale ani dnes nestráca svoj význam kvôli jej ľahkému vykonávaniu.

Najjednoduchší spôsob, ako posilniť tón, je ísť do parnej miestnosti a potom sa ponoriť do studeného bazéna. Ak však časový rámec pri čakaní na rande neopustí príležitosť ísť do kúpeľov, posilnenie sa dá dosiahnuť jednoduchšie: naplňte dve nádoby vodou rôznych teplôt - jednu nechajte mierne horúcu a druhú studenú, ale nie ľadový. Striedavým spúšťaním penisu do každej nádoby môžete zlepšiť svoje libido.

Metódy na zlepšenie mužskej sily môžete doplniť studenou vodou pomocou ľadu. Aby ste to dosiahli, musíte si vziať pol kilogramu ľadu, zabaliť ho do uteráka a striedavo ho aplikovať na hlavu, srdce a miešok presne na jednu minútu. Je potrebné opakovať manipulácie, kým sa ľad neroztopí. Je mimoriadne dôležité neochladzovať orgány v snahe posilniť sexuálne funkcie, inak bude posilňovanie márne.

Fyzické cvičenie

Na zlepšenie sexuálnych funkcií je potrebné zvládnuť techniku vykonávania fyzických cvičení a spevniť telo. Osoba je požiadaná, aby si sadla na podložku, zovrela šľachu päty rukami a začala ju trieť. Zároveň, keď ruka klesá, tlak by mal byť silný, a keď ide hore, mal by byť ľahký, hladiaci.

Oveľa jednoduchšie je ale robiť jednoduché cviky na posilnenie svalov, ktoré prinútia krv, aby správne cirkulovala v panvových orgánoch. Tie obsahujú:

 • Kývanie panvy v rôznych smeroch.
 • Drepy.
 • Stláčanie stehenných svalov zo stoja.
 • Z polohy v ľahu zdvihnite nohy jednu po druhej a opíšte krúživé pohyby končekmi prstov.
Fyzické cvičenia na krvný obeh v panvových orgánoch

Podľa mnohých recenzií sú najúčinnejšou metódou fyzického tréningu na zlepšenie potencie u mužov drepy. Veľmi dôležitý je ale moment potešenia z cvičenia. Ak sa po skákaní cez švihadlo, hraní s loptou alebo ťahoch na tyči dostaví pocit fyzického uspokojenia z cvičenia, potom práve toto potrebuje konkrétny muž, jeho osobné spôsoby na zlepšenie tonusu pred pohlavným stykom. A posilňovanie svalového aparátu bude príjemným bonusom k vašej atraktivite.

Zdravý životný štýl

Samozrejme, existuje mnoho metód, ako si posilniť dôveru vo svoje sexuálne schopnosti a nestrápniť sa s dámou svojho srdca na romantickom rande. Nakoniec si môžete pravidelne užívať tabletku z lekárne a nemyslieť na vlastné schopnosti tela, pre ktoré je posilňovanie sily cestou k zvýšeniu schopností.

Aby sa problém núdzového zlepšenia libida nevyskytol zakaždým, je lepšie dodržiavať jednoduché pravidlá, ktoré vám presne povedia, ako zlepšiť potenciu na mnoho rokov, bez chemikálií alebo metód nebezpečných pre zdravie.

 1. Pravidelný sexuálny život s pravidelným partnerom.
 2. Vyvážená strava, ktorá udrží optimálnu hladinu hormónov vrátane pohlavných hormónov v krvi.
 3. Športovanie zlepšuje celkový tonus a energiu, posilňuje svaly.
 4. Zanechanie zlých návykov, ako je pitie alkoholu alebo fajčenie. Je dokázané, že fajčiar čelí problémom s erektilnou dysfunkciou častejšie ako človek, ktorý prestal fajčiť.
 5. Včasné a pravidelné vyšetrenie urológom, testovanie a liečba akýchkoľvek zistených patológií.

Týchto päť jednoduchých pravidiel umožní zlepšiť kvalitu sexuálneho života nezávisle, bez použitia akýchkoľvek opatrení alebo metód na umelé posilnenie erekcie.